Onder ingewikkelde omstandigheden presenteerden we zondag 13 september in Chateau du Lac het resultaat van de dichtwedstrijd Vrijheid in Coronatijd. De presentatie was weer in handen van Christel Groels.

Ruim zeventig bezoekers genoten onder optimale weersomstandigheden van de mooiste inzendingen. En van prachtige Nederlandstalige liedjes door Elisa van Dolderen-Amatsahip. Zij paste haar repertoire perfect aan op de vaak emotionele inhoud van de gedichten.  En de sfeer was zoals altijd: relaxt.

Zoals ook in voorgaande jaren is de selectie opgenomen in een bundel. Voor het eerst bracht KUnSTPLAATS ook een bundel met kindergedichten uit. Ook deze werd prachtig vormgegeven door Feline Verbrugge.

We hebben de klus weer met z’n allen geklaard, met veel hulp vanuit ons dorp (Bill Zegers voor het geluid en de mannen van R. M. J. Verkeersregelaars). Van de gebiedscommissie kregen we een financiele bijdrage (pot Buurtinitiatieven). Veel waardering hebben we voor inzet van de familie Van der Meer van Chateau du Lac. Dank zij hen konden we onze gasten onder coronaveilige omstandigheden ontvangen. De kleinkinderen van Piet van der Meer zorgden voor een vakkundige catering.

Foto’s: Wil Bol & Ed van Berkel

Categorie: Algemeen, Nieuws en Updates

Meer nieuws

Herdenkingsplateau voor vergeten Hoeks Joods vluchtelingenkamp
Stichting KUnSTPLAATS steunt onderstaand initiatief van Ghislaine Faase, Mirjam Visser, Karin van Paassen en Ed van Berkel voor een kunstwerk voor het bijna vergeten Kamp...
Poëziemiddag: sfeer, emoties en jeugdig talent
Christel GroelsElisa van Dolderen Onder ingewikkelde omstandigheden presenteerden we zondag 13 september in Chateau du Lac het resultaat van de dichtwedstrijd Vrijheid in...
Terug naar de...
13 september: poezie & muziek in Chateau du Lac
Op 13 september is er weer een poëziemiddag in Chateau du Lac. De toegang is gratis, maar i.v.m. corona moet je wel vooraf reserveren. Het wordt prachtig weer dus we...
Parel 3 kinderen
Terug naar de wedstrijd...
Parel 2 kinderen
Terug naar de...
Parel 1 kinderen
Terug naar de...
Parel 3 volwassenen
Terug naar de...